Click 2 Kill CS Klan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to c2k Forum
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Dnevnik Kanteriste

Go down 
AuthorMessage
Skil3x*.w0w
Admin
Admin
Skil3x*.w0w


Posts : 60
Join date : 2009-05-15
Age : 27
Location : Zarkovo / Beograd / Serbia

Dnevnik Kanteriste Empty
PostSubject: Dnevnik Kanteriste   Dnevnik Kanteriste Icon_minitimeFri May 15, 2009 1:40 pm

Budim se. Nova runda. Freezetime 10 minuta, ustajem. Slapujem se par puta sa 0dmg da dodjem sebi. Sipam koji milimetar vode u kadu kad uskocim da mi ne skine helt. Nema tople vode. Kazu TT raznijeli toplovod. Jebemti server. Voda hladna kao mocvara na aztecu. Sjednem za racunar, odigram par rundi. Kucam thetime, kad vec vrijeme za poboljsanje skilla - skolu. Pogledam roundtime, imam 20min da stignem. Nekako udjem na skolski server (imam slot), mapa skill_matematika, kazem "profesorice izvinjavam se"...GAG...You talk too much...GRRRR. Napisem par rijeci na admin say i dobijem kick. Odem kod head admina, on mi kaze sta se svadjas sa adminima. Nabijem ih sve na *1***. Odem u buyzone, kupim awp, full equip, udjem na skolski server i pobijem ih sve. Ne, nije tako bilo. Druga mapa geo_grafija. Pokazivali nam neke nove mape, kazu cs_karpats i de_balkans. Mape glupe, bez balansa, old school. Krenem nesto da pricam na mic, opet me GAG. Ovaj put ne kucam reconnect vec cekam da istekne. Zvoni za kraj mape. Na hodniku me sretne moj razredni head admin, kaze nisi bio dovoljno na cs_school ostaces bez slota. Dobro, bicu cesce na serveru, opusteno. Na razglasu cujem "nema vise mapa danas, neko plantao c4 na server". Super. Mogu nazad na 127.0.0.1:27005. Udjem u bus, kad *1***, kontrola, kickuju me iz busa i uzmu 900$. Bolje da sam walkao do kuce.
Konacno stignem kuci nakon 3 minute rusha na drugi kraj mape. Bacam smoke u hodnik i bjezim do sobe, da me admin ne pita sta je bilo u skoli. *1***, ima 16-bita. Sta je bilo u skoli...nista, gagovali me par puta. Ok kaze. Moras biti pr0 na kraju godine, rece. Dobro, bicu pr0, ne sekiraj se.
Sjednem za comp odigram jos par rundi. Cuje se dobro poznati adminov glas "opet sjedis za racunarom". Kucam volume 0. Hehehehe i win. *1***...Slap 1 dmg. Nemoj admine, ustacu. Slap 1dmg. Ustanem od compa i legnem u krevet. Kucam exit. Kraj.
Back to top Go down
https://c2k-csklan.darkbb.com
 
Dnevnik Kanteriste
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Click 2 Kill CS Klan :: ^Zabava^ :: Spam HeadQuarters-
Jump to: